Dlaczego nasze domy są tanie?

Firma budowlana 'Tanie domy' została założona przez osoby, które przez wiele lat zajmowały się usługami i sprzedażą materiałów budowlanych. Postanowiliśmy wykorzystać tę wiedzę, aby pomóc Ci zbudować wymarzony dom.

W przeciwieństwie do deweloperów, projektantów czy zwykłych wykonawców ekonomia budowy jest dla nas najważniejsza. Dlaczego? Bo czujemy się w tym po prostu mocni - wieloletnie szkolenia, rozmowy z praktykami czy doradcami technicznymi różnych producentów materiałów budowlanych, sprawiły że wiemy, czego warto użyć do budowy domu, a co jest tylko chwytem marketingowym.

Dlaczego jeszcze warto, abyś skorzystał z naszych usług?:

  • w obecnej ofercie deweloperów znajdziesz domy jednorodzinne i mieszkania budowane w okresie 2007-2008, czasie boomu budowlanego. Stawki na materiały i robociznę były wtedy o kilkadziesiąt procent wyższe niż obecnie. Naprawdę chcesz przepłacać?
  • stosujemy nowoczesne technologie co pozwala obniżyć koszt budowy,
  • nie wydajemy dużych kwot na reklamę zewnętrzną. Pamiętaj, w cenie domu czy mieszkania kupionego od dewelopera zawarta jest również jego bardzo kosztowna reklama w mediach.

Nasze domy jednorodzinne mogą brać udział w programie 'Rodzina na swoim, co obniża koszty odsetek rat potencjalnego kredytu.

Dom w cenie mieszkania we Wrocławiu - to naprawdę możliwe. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja lub masz jakieś pytania, po prostu zadzwoń:

'Tanie Domy' Wrocław - Domy jednorodzinne

Uwaga: Realizujemy również domy wg powierzonych projektów. Nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

© 2009 'Tanie domy' Wrocław - Domy jednorodzinne
tagi: dom mieszkanie Wrocław, dom nieruchomości, cena, domy jak nowe mieszkania Wrocław, budowa domów