Z czego budujemy?

Materiały budowlane do Twojego przyszłego nowego domu dobraliśmy wykorzystując naszą wieloletnią wiedzę zdobytą przy sprzedaży materiałów budowlanych. Zgodnie z zasadą: jakość za rozsądną cenę.

Mimo, że budowane przez nas domy są tańsze od konkurencji, użyte materiały są odpowiednie jakości. Oto kilka - najważniejszych wg nas - materiałów użytych do budowy Twojego domu:

  • ocieplenie ścian to 15 cm warstwa styropianu, co zapewni ekonomikę cieplną Twojego domu. Dla porównania - deweloperzy standardowo stosują tylko 12 cm warstwę.
  • zastosowaliśmy systemy kominowe - o wydłużonej gwarancji. Wiemy co to znaczy problemy z kominami, dlatego zastosowaliśmy tu rozwiązanie z najwyższej półki.
  • efekt estetyczny jest bardzo ważny, do odwodnienia dachu stosujemy więc systemy rynnowe odporne m.in. na zmianę barwy pod wpływem promieni słonecznych.
  • w naszych domach standardowo stosujemy tynk silikonowy - odporny na zabrudzenia i pęknięcia. Nie można tego powiedzieć o tynkach akrylowych czy mineralnych, nagminnie stosowanych przez inne firmy...

Jak widzisz, Twój przyszły dom został dokładnie zaplanowany. Niedrogo, robione z głową - w taki sposób budujemy domy.

Temat materiałów budowlanych i użytych technologii jest oczywiście bardzo szeroki. Dlatego, jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń:

'Tanie Domy' Wrocław - Nowe domy jednorodzinne

Uwaga: Realizujemy również domy wg powierzonych projektów. Nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

© 2009 'Tanie domy' Wrocław - Nowe Domy jednorodzinne
tagi: dom mieszkanie Wrocław, dom nieruchomości, cena, domy jak nowe mieszkania Wrocław, nowe domy